SEO - linki sponsorowane - pozycjonowanie

Kampania Google Ads

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google – zapewniamy prowadzenie kampanii, które skutecznie zwiększają sprzedaż Twojej firmy. Realizujemy kampanie reklamowe, które są dopasowanie do potrzeb klientów i pozwalają na maksymalny zwrot z inwestycji. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, elastyczność działań, a także profesjonalne ustawienie kampanii nakierowane na jej wysoką skuteczność.

Kampania linków sponsorowanych, czyli Google Ads to szybka i skuteczna forma promocji w Internecie. Jesteśmy ekspertami w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads – dążymy do maksymalnego zwrotu z inwestycji dla naszych klientów, zwiększającego sprzedaż. Każda prowadzona przez nas kampania jest planowana na podstawie szczegółowej diagnozy potrzeb klienta, aby docierać do mocno sprecyzowanej grupy odbiorców. Korzyścią w prowadzeniu tego typu działań jest szybkość osiąganych efektów, które przekładają się na zwiększeniu ruchu na stronie.

Google Ads – co to takiego?

Kampania reklamowa Google Ads pozwala na tworzenie reklam w wyszukiwarce, aplikacjach i usługach w sieci reklamowej Google. Linki sponsorowane pojawiają się w wyszukiwarce Google, a także innych stronach internetowych współpracujących z Google oraz aplikacjach np. Google Maps czy Google Play. Mogą być również prezentowane w serwisie YouTube. Odpowiednio zaprojektowana kampania przekłada się na efekt w postaci zwiększenia ruchu na stronie przez osoby zainteresowane danymi produktami lub usługami.

Specjalizujemy się w różnego rodzaju działaniach związanych z marketingiem internetowym, w tym również z kampaniami Google Ads, oferując naszym klientów rodzaje reklam takie jak:

Reklamy Google Ads/Kampania Search – wyświetlanie ofert firm na górze lub na dole wyników wyszukiwania.

Kampania produktowa Product Listing Ads (PLA) – reklama dla sklepów internetowych, w której wyświetlone zostaje zdjęcie produktu wraz z ceną.

Google Display Ads – kampania internetowa wykorzystująca banery, które pojawiają się na stronach internetowych lub w serwisie Youtube.

Remarketing – wyświetlanie reklamy produktu, który klient wcześniej oglądał na stronach internetowych lub w serwisie Google.

Zapraszamy do współpracy!

Chcesz poznać ofertę dobraną specjalnie dla Twojej firmy?
Napisz do nas!

Bądźmy w kontakcie

ZAPOZNAJ SIĘ ZE ŚWIADCZONYMI PRZEZ NAS USŁUGAMI I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU PRZEDSTAWIENIA NAJLEPSZEJ OFERTY DOBRANEJ SPECJALNIE DLA TWOJEJ FIRMY

Kontakt telefoniczny: